Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Susirgo naujas darbuotojas

2019-01-28

Jei darbuotojas įmonėje dirba trumpiau nei tris mėnesius, jo vidutinis darbo užmokestis skaičiuojamas iš duomenų, kurie yra, pavyzdžiui, iš šio mėnesio duomenų. Tam reikia apskaičiuoti šio mėnesio atlyginimą iki ligos dienos, įskaitant ir atlyginimą už darbą naktį, poilsio ar švenčių dienomis. Jeigu...

Domina ši
praktinė situacija?
Jei esate čia pirmą kartą ar tik žvalgotės, dalį mūsų turinio galite atsirakinti nemokamai
Jau turite paskyrą?   Neturite paskyros? Pasirinkite planą

Susijusios praktinės situacijos

2020-09-09 | Seminaras: VDU taisyklių pakeitimai 2020
RENGINIO ĮRAŠAS
2020-09-09 | Seminaras: VDU taisyklių pakeitimai 2020
RENGINIO ĮRAŠAS
2023-05-05 | Seminaras: Kasmetinės atostogos
RENGINIO ĮRAŠAS
2020-09-09 | Seminaras: VDU taisyklių pakeitimai 2020
RENGINIO ĮRAŠAS


Šis sąvadų rinkinys skirtas darbo užmokesčio klausimams. Rinkinyje pateiktos praktinės konsultacijos, mokesčių naujienos bei seminarų ir laidų įrašai apie DU apskaičiavimą ir mokėjimą, VDU, viršvalandžius, darbą naktį, poilsio ir švenčių dienomis, premijas ir priedus, suminę DLA, išskaitas iš DU, GPM bei Sodros įmokas, ligos išmokas ir kiti su darbuotojų darbo užmokesčiu susiję klausimai. Rinkinį sudaro dešimt temų, pasirinkite Jus dominančią.

Komentarai

Mokesčių SUFLERIO komentaras
Rūta Zaikauskienė
2019-01-28 13:38
Sveiki, tuomet turėtume taikyti kitą VDU taisyklių punktą ir skaičiuotume iš darbo sutartyje nustatyto DU: „5.13. Jeigu darbuotojas skaičiuojamuoju laikotarpiu nedirbo ir negavo įmonėje darbo užmokesčio, iš kurio pagal Aprašą turi būti apskaičiuojamas vidutinis dieninis darbo užmokestis ar vidutinis valandinis darbo užmokestis, jis nustatomas iš skaičiuojamuoju laikotarpiu darbuotojui darbo sutartyje arba darbo teisės normose nustatytų darbo užmokesčio dydžių, o asmenims, su kuriais nesudaromos darbo sutartys, – iš įstatymų nustatytų darbo užmokesčio (atlyginimo) dydžių, juos dalijant iš darbo dienų (valandų) skaičiaus pagal darbuotojo darbo (pamainos) grafiką skaičiuojamuoju laikotarpiu.“
Asta Vonžadienė
2019-01-28 10:39
Sveiki. O jei darbuotojas turėjo pradėti dirbti pvz, nuo 01.22-os, pranešta sodai, jog dirbs, o į darbą tą 01.22-ą neatėjo, nes susirgo? Imti nustatytą darbo užmokestį darbo sutartyje? Ar iš viso nemokėti už dvi darbdavio dienas? Ačiū.