Jūs naudojate pasenusią naršyklės versiją. Norint naudotis šiuo tinklapiu būtina atnaujinti naršyklę.

Atsinaujinkite savo naršyklę nemokamai:

Visas transliacijas, publikacijas ir vaizdo įrašus matykite su pasirinktu planu. Pasitarti su vadybininku

Dėl darbo laiko trumpinimo prieš šventes sumažėjo darbo dienų skaičius

2021-01-12

Darbuotojui, kuris dirba vieną valandą per dieną, sutrumpinus darbo dienas prieš šventes (gruodžio 23 ir 31 d.), darbo sutartyje nustatytas mėnesio atlyginimas nemažėja, o apskaičiuojant vidutinį darbo užmokestį mėnesio atlyginimą reikės dalyti iš faktiškai dirbto laiko....

Domina ši
praktinė situacija?
Jei esate čia pirmą kartą ar tik žvalgotės, dalį mūsų turinio galite atsirakinti nemokamai
Jau turite paskyrą?   Neturite paskyros? Pasirinkite planą

Susijusios praktinės situacijos

2024-01-12 | Seminaras: SUPERBUHALTERIŲ DIENOS | Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos
RENGINIO ĮRAŠAS
2023-07-19 | Seminaras: SUPERBUHALTERIŲ DIENOS | Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos
RENGINIO ĮRAŠAS
Čia skelbiamas naujausias Mokesčių SUFLERIO 2023 metų 5-ių darbo dienų savaitės kalendorius buhalteriams.
2022-12-01 | DALIJAMOJI MEDŽIAGA


Šis sąvadų rinkinys skirtas darbo užmokesčio klausimams. Rinkinyje pateiktos praktinės konsultacijos, mokesčių naujienos bei seminarų ir laidų įrašai apie DU apskaičiavimą ir mokėjimą, VDU, viršvalandžius, darbą naktį, poilsio ir švenčių dienomis, premijas ir priedus, suminę DLA, išskaitas iš DU, GPM bei Sodros įmokas, ligos išmokas ir kiti su darbuotojų darbo užmokesčiu susiję klausimai. Rinkinį sudaro dešimt temų, pasirinkite Jus dominančią.

Komentarai

Mokesčių SUFLERIO komentaras
Rūta Zaikauskienė
2021-01-13 08:16
Sveiki, nepamirškite, kad nėra jokio tiesės akto, kuris nustatytų, kaip turi būti pildomas darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Todėl jūsų pacituotas sakinys nieko nereiškia. Jeigu pagal DK 126 str. darbuotojui atostogos turi būti suteikiamos darbo dienomis (darbo diena - tai diena, kai darbuotojas turi dirbti pagal jam nustatytą darbo grafiką ar darbo laiko režimą), tai atostogas suteiksite ir skaičiuosite darbo dienomis. Tomis dienomis, kai darbuotojas neturi dirbti (nesvarbu dėl kokios priežasties), atostogos nesuteikiamos. Tai jau būtų nemokamos atostogos, o tai prieštarauja kasmetinių atostogų esmei.
Živilė Strazdonytė
2021-01-12 11:17
"Kaip aiškina VDI, darbo laiko apskaitos žiniaraštyje prieššventines dienas reikia žymėti įrašant nulį, nes tai ne poilsio dienos". Vadinasi, jei žmogus tuo laiku atostogauja, tos nulinės dienos skaičiuojamos kaip atostogų dienos ?